Вольова перемога з вирішальним автоголом: екстренер і зірка Шахтаря отримали жовті в грі з ПСЖ – реакція коуча

1715
Ісмаїлі отримує жовту картку. Фото: Getty Images
У суботу, 10 лютого, Лілль, який очолює колишній головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека, в гостях поступився ПСЖ (1:3) у рамках 21-го туру Ліги 1.

Лілль Паулу Фонсеки програв ПСЖ (1:3) у 21-му турі чемпіонату Франції.

Усі 90 хвилин у складі «догів» на полі провів й колишній бразильський захисник Шахтаря Ісмаїлі. Він на 32-й хвилині гри записав собі у пасив жовту картку.

«Гірчичник» за межами поля на 40-й хвилині дістався й Фонсеці.

Рахунок у грі вже на шостій хвилині відкрили саме господарі силами Юсуфа Язіджі. Гості відповіли за чотири хвилини, коли з паса Усмана Дембеле відзначився Гонсалу Рамос.

На 17-й хвилині було забито фактично вирішальний гол у протистоянні. Це виявився автогол Александру.

Крапку у грі на 80-й хвилині поставив Рандаль Коло Муані, який забив голі після передачі Бредлі Барколи.

ПСЖ – Лілль – 3:1

Голи: Рамос, 10, Александру (аг), Коло Муані (80) – Язіджі, 6

Після гри Фонсека прокоментував поразку від ПСЖ.

«Думаю, ми почали дуже добре, але потім програли матч через дві помилки, які стали фатальними. Але ми грали мужньо, ми старалися. Я залишаюся дуже позитивним щодо майбутнього. Думаю, ми можемо додати», – цитує Фонсеку клубна пресслужба.