Форвард Шахтаря зазнав травми коліна: джерело поставило Траоре невтішний вирок

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
219
0 голосів
Форвард Шахтаря зазнав травми коліна: джерело поставило Траоре невтішний вирок
Лассіна Траоре. Фото: Шахтар
Головний тренер Шахтаря Патрік ван Леувен зазнає все більшого клопоту перед груповим етапом Ліги чемпіонів. Раніше на тривалий термін вибув Валерій Бондар, тепер стара трава знову непокоїть Лассіну Траоре.

Чергова кадрова проблема спіткала Шахтар напередодні старту в груповому етапі Ліги чемпіонів. В грі з Металістом 1925 (2:1), травму плеча отримав центрбек Валерій Бондар, тепер поза грою – форвард Лассіна Траоре.

Як повідомляє Telegram-канал Татотаке, нападник зазнав рецидиву ушкодження коліна. Саме таку травму він отримав у вересні 2021 року в грі Ліги чемпіонів проти Інтера (0:0). Тоді він пропустив аж дев’ять місяців і зіграв лише у наступному сезоні.

Зараз ж терміни відновлення дещо менші, але шанси побачити Траоре в осінній частині чемпіонату та груповому етапі Ліги чемпіонів – майже мізерні. Прогнозується, що форвард пропустить три-чотири місяці.

Також зазначається, що Шахтар не буде шукати Траоре заміну, як це було в випадку з травмою Бондаря, коли на його місце запросили досвідченого Дмитра Чигринського.

X