Трубін вивів Бенфіку в 1/8 фіналу Ліги Європи: відео неймовірного сейву українця в матчі з Тулузою

374
Анатолій Трубін. Фото: Google
У четвер, 22 лютого, відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу розіграшу Ліги Європи, в якому у Франції зустрічалися Тулуза і Бенфіка Анатолія Трубіна. Гра завершилася внічию, 0:0.
  • Анатолій Трубін розпочав поєдинок проти французів зі стартових хвилин.
  • Гра у Португалії між Бенфікою та Тулузою завершився перемогою команди Рогера Шмідта (2:1).

Перший тайм пройшов за доволі рівної гри. Обидві команди в першу чергу думали про надійну гру в обороні, що призвело до відсутності забитих голів у стартові 45 хвилин поєдинку.

На старті другого тайму французи розпочали активно йти в атаку. Один з таких випадів змусив українця вступати у гру. На 47-й хвилині Трубін врятував свою команду, коли парирував постріл Сьерро.

▶️ Відео фантастичного сейву Анатолія Трубіна дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Відзначимо, що у другому таймі Бенфіка виглядала жахливо та не змогла створити жодного дійсно небезпечного моменту у воріт суперника.

Ліга Європи, 1/16 фіналу

Тулуза – Бенфіка – 0:0

• Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи пройде завтра, 23 лютого, у швейцарському Ньоні о 13:00. Матчі пройдуть 7 та 14 березня.
  • Анатолій Трубін у поточному сезоні зіграв за «орлів» у 32-х матчах: 27 пропущених голів, 12 ігор «на нуль».
  • Контракт гравця з клубом дійсний до 30 червня 2028 року.
  • Transfermarkt оцінює 22-річного стража воріт у 25 мільйонів євро.