Збірна України U-19 із Шевченком стартувала на Євро-2024 із нічиєї проти господарів змагань: турнірна таблиця

599
Північна Ірландія - Україна. Фото: УАФ
Сьогодні, 15 липня, відбувся матч першого туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу серед команд U-19 між збірними Північної Ірландії та України. Гра завершилася з рахунком 0:0.
  • Україна вперше за шість років подолала відбір на юніорський чемпіонат Європи. Для цього українці пройшли два кваліфікаційні раунди: і в основному, і в елітному стали переможцями своїх груп.
  • На юніорському Євро зіграють вісім команд, поділених порівну на дві групи.
  • 2016-го року синьо-жовті обіграли суперників у кваліфікації до ЧЄ U-19 з рахунком 2:0. Тоді голи забили Піхальонок та Циганков.

У першій половині зустрічі підопічні Дмитра Михайленка виглядали гостріше в атаці, ніж господарі турніру, але жодна з команд так і не змогла відкрити рахунок за 45 хвилин матчу.

На 74-й хвилині Синчук міг принести перемогу нашій команді, але воротар суперників у дивовижному стрибку перевів м’яч на кутовий. Заміни Михайленка, серед яких і Крістіан Шевченко, не допомогли зламати оборону ірландців. У підсумку – 0:0.

Зазначимо, що Данило Кревсун та Матвій Пономаренко пропускали гру через перебір жовтих карток.

Євро U-19, перший тур, група А

Північна Ірландія – Україна – 0:0

Україна: Крапивцов, Огарков (Дрозд, 87), Михавко, Мельниченко, Гусєв, Ващенко (Обінайя, 87), Маткевич (Шевченко, 87), Цуканов, Гаджиєв, Синчук, Богданов (Тутеров, 73).

Запасні: Бакус, Єрмачков, Дігтярь.

У групі чемпіонату Європи наша команда, крім Північної Ірландії, протистоятиме норвежцям і чинному володарю трофея Італії.

Один матч у нашій групі вже відбувся. У ньому італійці обіграли збірну Норвегії з рахунком 2:1.