Австрія і Нідерланди видали матч турніру на Євро-2024, Франція сенсаційно не виграла групу: турнірна таблиця

459
Гравці збірних Нідерландів та Австрії. Фото: EPA
У вівторок, 25 червня, в квартеті D Євро-2024 відбулися кінцеві поєдинки групового етапу. Австрія обіграла Нідерланди (3:2), а Франція втратила очки з Польщею (1:1).

В квартеті D Євро-2024 відбулися поєдинки третього туру групового етапу. Австрія перемогла Нідерланди (3:2), Франція розписала мирову із Польщею (1:1).

Нідерланди – Австрія – 2:3

🔥Відео голів матчу дивіться за посиланням🔥

Матч для Нідерландів розпочався з автогола Доніелла Малена, який зрізав м’яч у власні ворота після флангової передачі.

В дебюті другого тайму номінальні господарі зуміли відігратися – швидку атаку та пас від Хаві Сімонса на 47-й хвилині реалізував Каді Гакпо.

Однак тільки но Нідерланди відсвяткували, як на 59-й хвилині отримали другий м’яч. Навіс із флангу від Флоріана Грілліча з меж штрафного майданчику ударом головою замкнув Романо Шмід.

На 75-й хвилині нідерландці знову вдруге зрівняли рахунок – з передачі Ваута Вегхорста забив Мемфіс Депай.

Проте оборона номінальних господарів у цій грі програла власній атаці. На 80-й хвилині Марсель Забітцер реалізував власний момент з передачі Крістофа Баумгартнера.

Футбол. Євро-2024. Берлін (Німеччина). Груповий етап, третій тур

Голи: Гакпо, Депай, 75 – Мален, 6 (аг), Шмід, 59, Забітцер, 80

Франція – Польща – 1:1

В даному поєдинку команди в другому таймі обмінялися голами з пенальті. На 56-й хвилині удар з позначки за Францію реалізував Кіліан Мбаппе, а на 79-й хвилині за поляків відповів Роберт Левандовський.

Футбол. Євро-2024. Дортмунд (Німеччина). Груповий етап, третій тур

Голи: Мбаппе, 56 (пен.) – Левандовський, 79 (пен.)

Підсумкова турнірна таблиця групи D

Таким чином, до плей-оф пройшли Австрія, Франція і Нідерланди (вже не опустяться нижче четвертого місця в рейтингу найкращих третіх місць). Польща покинула турнір.