Розгром з пенальті, вилученням і автоголом: збірні Німеччини і Шотландії відкрили Євро-2024

3776
7 голосів
Гравці збірних Німеччини та Шотландії. Фото: Reuters
У п’ятницю, 14 червня, стартувало Євро-2024. Господарка турніру Німеччина розгромила Шотландію (5:1) у рамках першого туру групового етапу турніру.

Німеччина розтрощила Шотландію (5:1) у першому турі Євро-2024.

⚽️ Відео усіх голів матчу Німеччина – Шотландія дивіться у нашому телеграм-каналі

Господарі відкрили рахунок вже на десятій хвилині матчу. Після розмашистої атаки Йозуа Кімміх вивів пасом на оперативний простір Флоріана Вірца, а той більярдним ударом від стійки вразив ціль.

Через дев’ять хвилин німці подвоїли власну перевагу. Підопічні Юліана Нагельсманна затисли суперника у штрафному майданчику, і Джамал Мусіала, отримавши пас від Кая Гаверца, розстріляв ворота.

У компенсований арбітром час Німеччина зняла фактично усі питання щодо переможця матчу завдяки пенальті, який чітко реалізував Гаверц. На жаль для гостей, рефері ще й в цьому епізоді напряму вилучив Раяна Портеуса за грубий фол.

В другому таймі на 68-й хвилині четвертий гол у ворота Шотландії забив Ніклас Фюллькруг, якому у красивій комбінації підіграв Ількай Гюндоган.

На 87-й хвилині шотландцям все ж далося навіть у такій ситуації розмочити рахунок завдяки автоголу Антоніо Рюдігера. Однак це був максимум для них у цей вечір.

На 90+3-й хвилині остаточний рахунок у матчі встановив Емре Джан із передачі Томаса Мюллера.

Футбол. Євро-2024. Німеччина (Мюнхен). Груповий етап, перший тур

Німеччина – Шотландія – 5:1

Голи: Вірц, 10, Мусіала, 19, Гаверц, 45+1 (пен.), Фюллькруг, 68, Джан, 90+3 – Рюдігер, 87 (аг)

Вилучення: Портеус, 44