«Запропонував дуже мало»: асист Мудрика в програшному матчі Челсі не вразив англійські ЗМІ

356
Михайло Мудрик. Фото: Google
Сьогодні, 4 лютого, лондонський Челсі на власній арені поступився Вулверхемптону з рахунком 2:4 в матчі АПЛ. Михайло Мудрик вийшов на заміну у другому таймі та дізнався свою оцінку від англійських ЗМІ.

У неділю, 4 лютого, Челсі програв перед власними вболівальниками Вулверхемптону – 2:4.

Михайло Мудрик вийшов на заміну на 72-й хвилині гри та відзначився асистом на Сілву.

▶️ Відео асиста Михайла Мудрика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Виступ українського вінгера не вразив британську пресу, яка відмітила, що наш співвітчизник мав замало часу на полі.

Football London –6/10

Мав недостатньо часу, щоб справити незабутній вплив.

Goal – 5/10

Коли він вийшов, то запропонував дуже мало.

Standard – 6/10

Українець щонайменше отримував м'яч, перебуваючи на полі, і створив гольову передачу Сілві.

London World – 4/10

Мав швидкість і волю, не завдаючи «вовкам» особливої шкоди.

The Sun – 5/10

Кілька підкатів від молодого українця з Челсі, але не більше того, щоб дійсно потурбувати оборону «вовків».

• Завдяки перемозі Вулверхемптон обійшов Челсі у турнірній таблиці АПЛ та зайняв десяту позицію з 32 очками в активі. Сині опустилися на 11-ту сходинку – 31 бал.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 25 матчів в усіх офіційних турнірах, забив чотири голи та віддав три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро.