Мудрик оформив асист за Челсі після виходу на заміну: відео результативної дії українця та огляд матчу АПЛ

435
Михайло Мудрик. Фото: Google
Сьогодні, 4 лютого, на «Стемфорд Брідж» пройшов матч 23-го туру Англійської Прем'єр-Ліги, в якому Челсі на своєму полі зустрівся з Вулверхемптоном. Гра завершилася з рахунком 4:2 на користь гостей.
  • Михайло Мудрик розпочав цей поєдинок на лаві для запасних Челсі.
  • Минулого сезону команди обмінялися домашніми перемогами. У грудні серія продовжилася: Вулверхемптон на своїй арені тріумфував – 3:1.

Челсі зумів вийти вперед вже на 19-й хвилині поєдинку. Палмер скористався передачею Кайседо та відправив м’яча у сітку воріт гостей.

Але раділи сині недовго і через три хвилини Кунья зрівняв рахунок після рикошету від когось з футболістів у штрафній команди Маурісіо Почеттіно.

Під кінець тайму гравець Челсі забив, але зробив це у власні ворота. Антигероєм ситуації став захисник Дісасі.

Через дев’ять хвилин після того, як Кунья оформив дубль та зміцнив перевагу гостей, на полі з’явився Мудрик.

На 82-й Кунья оформив хет-трик точно пробивши з пенальті. Майже відразу наш співвітчизник відзначився асистом на Сілву, але кардинально це ситуацію на полі не змінило і Челсі зазнав поразки.

▶️ Відео асиста Михайла Мудрика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

АПЛ, 23-й тур

Челсі – Вулверхемптон – 2:4

Голи: Палмер, 19, Сілва, 86 – Кунья, 22, 63, 82, (пен.), Дісасі 43 (автогол)

• Після сьогоднішнього матчу Вулверхемптон обійшов Челсі у турнірній таблиці чемпіонату Англії та зайняв десяту позицію з 32 очками в активі. Сині опустилися на 11-ту сходинку – 31 бал.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 25 матчів в усіх офіційних турнірах: чотири голи, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро.