«Назвав себе «українським Бредом Піттом»: Зінченко серед обраних, які повинні перервати сумну традицію Арсенала

687
Олександр Зінченко. Фото: Google
У вівторок, 30 січня, буде зіграно матч 22-го туру АПЛ між Ноттінгем Форестом та Арсеналом. Англійські журналісти впевнені, що український захисник «гармашів» Олександр Зінченко битву проти «лісників» розпочне зі старту.

Настав час перевати жахливу серію без перемог. Мова про гнітючу серію Арсенала у протистояннях з Ноттінгем Форестом на виїзді. Востаннє «гармаші» перемагали «лісників» на їхньому полі аж вісім років тому!

20 вересня 2016 року Арсенал розбив Ноттінгем у матчі 1/16 фіналу Кубка футбольної ліги - 4:0.

Чергове побачення між командами відбудеться вже завтра, 30 січня, в поєдинку 22-го туру АПЛ.

Наші колеги з англійського порталу 90min у своєму матеріалі-прев'ю до гри, впевнено внесли до стартового складу команди Мікеля Артети й українського оборонця Олександра Зінченка, написавши коротеньку характеристику.

«Якось назвав себе (жартома?) «українським Бредом Піттом».

Склад Арсенала на матч проти Ноттінгем Фореста за версією 90min:

• Воротар: Рая
  • Захисники: Вайт, Саліба, Ківьор, Зінченко
  • Півзахисники: Едегор, Жординью, Гаверц
  • Нападники: Сака, Габріел Жезус, Мартінеллі

У поєдинку першого туру АПЛ Арсенал на своєму полі переграв Ноттінгем Форест 2:1.

Нагадаємо, що після 21-го туру Арсенал знаходиться на третьому місці у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги. В активі підопічних Мікеля Артети 43 очки. Відставання від Ліверпуля, який йде першим у чемпіонських перегонах, складає п'ять пунктів.

• Олександр Зінченко в поточному сезоні зіграв за Арсенал 25 матчів в усіх офіційних турнірах: один гол, одна результативна передача.
  • Матч Ноттінгем Форест – Арсенал розпочнеться о 21:30.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.