Забарний з Борнмутом створили феєричний камбек: статистичні показники українця у матчі 1/32 Кубка Англії

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
847
Андоні Іраола та Ілля Забарний. Фото: Google
У грі 1/32 фіналу Кубка Англії Борнмут переграв у матчі-перестрілці представника Чемпіоншипа КПР з Лондона (3:2). Український захисник «вишень» Ілля Забарний з'явився на полі у другому таймі. Відома оцінка нашого співвітчизника.

Борнмут не без проблем, але пройшов Квінз Парк Рейнджерс в 1/32 фіналу Кубка Англії (3:2). Команда нашого Іллі Забарного пішла на перерву, поступаючись у рахунку з різницею у два м'ячі, але змогла створити яскравий камбек.

За перемогу над КПР Забарний отримав оцінки 6,0 і 6,5 від WhoScored і Sofascore відповідно.

Загалом, в активі українця, який провів на полі лише 13 хвилин, з урахуванням доданого часу, є три торкання до м'яча та три точні передачі з трьох (100%).

Нагадаємо, що на внутрішній арені після поразки від Тоттенхема у 20-му турі (1:3) Борнмут залишився на 12-му місці у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги: 25 очок.

• У наступному турі «вишні» вдома прийматимуть лідера чемпіонських перегонів Ліверпуль. Гра запланована на 21 січня. Стартовий свисток прозвучить о 18:30.
  • Ілля Забарний в поточному сезоні провів за Борнмут 22 поєдинки в усіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 21-річного українського центрального захисника в 25 мільйонів євро.