Зінченко зробив помилку у провальному матчі Арсеналу: як завершилася гра і які оцінки отримав українець

1410
Олександр Зінченко у матчі з Вест Гемом. Фото: Getty Images
У четвер, 28 грудня, Арсенал українського 26-річного захисника Олександра Зінченка вдома поступився Вест Гему (0:2) у матчі 19-го туру чемпіонату Англії.

Арсенал Олександра Зінченка програв Вест Гему (0:2) у 19-му турі АПЛ. Українець провів на полі 64 хвилини.

Відео голів матчу дивіться у нашому телеграм-каналі

Гості відкрили рахунок у матчі на 13-й хвилині, коли з подачі Джеррода Боуена до штрафного майданчика суперника забив Томаш Соучек. В цьому епізоді досить невдало в обороні біля власних воріт зіграв Зінченка, від якого м'яч зрикошетив до суперника.

В другому таймі на 55-й хвилині крапку у протистоянні поставив гол Константіноса Мавропаноса. Він класним ударом головою переправив м’яч у сітку з паса Джеймса Ворд-Прауса.