Конкурент Мудрика припустився жахливого промаху: відео змарнованої нагоди Челсі в матчі АПЛ через егоїзм

255
Рахім Стерлінг і Михайло Мудрик. Фото: Google
Вінгер лондонського Челсі Рахім Стерлінг міг відкрити рахунок у першому таймі в матчі 18-го туру АПЛ проти Вулверхемптона (1:2), але вияв жадібність, що призвела до втраченого моменту.

Сьогодні, 24 грудня, Челсі знову засмутив своїх вболівальників у матчі чемпіонату Англії. Цього разу сині поступилися на виїзді Вулверхемптону з рахунком 1:2.

Але все могло піти за іншим сценарієм, якби не жадібність вінгера лондонців Рахіма Стерлінга, який на 32-й хвилині гри, коли рахунок було не відкрито, вибіг на побачення з голкіпером суперника і замість того, щоб віддати на Палмера, пробив самостійно. Воротар з пострілом англійця впорався.

▶️ Відео з моментом жадібності Рахіма Стерлінга дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Відзначимо, що вболівальники Челсі відреагували на фіаско своєї команди у коментарях. Фанати команди обурені грою Стерлінга та вимагають, щоб Почеттіно випускав замість нього Михайла Мудрика. Українець же у грі проти Вулвурхемптона вийшов на заміну.

• Стерлінг у поточному сезоні зіграв у 21 матчі, відзначившись шістьма голами та п’ятьма асистами.
  • Мудрик у цьому сезоні в усіх турнірах провів за Челсі 18 ігор, забив три голи та віддав дві результативні передачі.
  • Після сьогоднішньої гри Челсі залишився з 22 очками в активі та займає десяте місце у турнірній таблиці АПЛ.