Мудрик не зумів повторити кубковий подвиг: Челсі програв у матчі АПЛ – відома оцінка українця

490
Михайло Мудрик. Фото: Челсі
Сьогодні, 24 грудня, на «Молінью» пройшов матч 18-го туру Англійської Прем'єр-Ліги, в якому Вулверхемптон приймав Челсі, за який виступає Михайло Мудрик. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.
  • В останніх п'яти матчах на полі Вулверхемптона господарі здобули три перемоги, а Челсі переміг один раз.
  • У минулому сезоні команди обмінялися виграними вдома двобоями.
  • Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві для запасних.

Перший тайм пройшов за територіальної переваги гостей. Лондонський Челсі більше контролював м’яч та частіше пробивав по воротам суперника (8 проти 5), але 45 хвилин поєдинку минули без голів.

Старт другого тайму шокував команду Почеттіно – на 51-й хвилині Леміна ефективно зіграв при подачі кутового та вивів господарів поля вперед.

Відзначимо, що на 59-й хвилині на полі з’явився Мудрик, який у поєдинку 1/4 фіналу Кубка футбольної ліги Англії проти Ньюкасла забив гол та впевнено реалізував післяматчевий пенальті.

Але сині пропустили другий гол. Цього разу точний удар на свій рахунок записав Доерті.

Челсі знайшов в собі сили відіграти один гол – дебютний точний удар за лондонців наніс Нкунку.

Статистичний портал Sofascore оцінив дії Мудрика у 6.8. Це другий показник серед гравців Челсі, які вийшли на заміну.

Чемпіонат Англії, 18-й тур

Вулверхемптон – Челсі – 2:1

Голи: Леміна, 51, Доерті, 90+3 – Нкунку, 90+6

• Після 18-ти турів Челсі має в активі 22 очки, які дозволяють синім триматися десятими в турнірній таблиці АПЛ.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 18 матчів в усіх турнірах: три голи, дві результативні передачі.
  • Контракт вінгера з клубом розрахований до кінця червня 2031 року.
  • Transfermarkt оцінює гравця у 40 мільйонів євро.