Салах принизив Зінченка: відео ганебного епізоду з українцем, через який Арсенал втратив перемогу з Ліверпулем

1160
Олександр Зінченко у гонитві за Мохаммедом Салахом. Фото: Getty Images
У суботу, 23 грудня, Арсенал 26-річого українського захисника Олександра Зінченка в гостях зіграв внічию із Ліверпулем (1:1) в рамках 18-го туру чемпіонату Англії.

Арсенал Олександра Зінченка поділив очки із Ліверпулем (1:1) у центральному матчі 18-го туру АПЛ.

Український захисник провів на полі усі 90 хвилин, результативними діями не відзначався.

Рахунок у матчі відкрили господарі вже на четвертій хвилині. Після подачі зі штрафного від Мартіна Едегора влучний удар головою завдав Габріел.

Ліверпуль відігрався на 29-й хвилині. Трент Александер-Арнольд віддав довгу повітряну передачу на Мохаммеда Салаха, той прийняв її за межами штрафного, увірвався у майданчик і завдав красивого удару у верхній кут воріт. Варто зазначити, що в цьому епізоді саме Зінченко провалив свою позицію.

🔥 Відео помилки Зінченка дивіться у нашому телеграм-каналі

Спочатку він дозволив закинути м'яч собі за спину, внаслідок чого Салах його прийняв, а потім був обіграний Мохаммедом і жодним чином не зумів завадити єгиптянину пробити.

Ліверпуль – Арсенал – 1:1

Голи: Габріел, 4 – Салах, 29

23 грудня. 19:30. Ліверпуль. Стадіон «Енфілд»