Перемога на останніх хвилинах з хет-триком: Борнмут із Забарним наздогнав Челсі у таблиці АПЛ

603
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнмут
У суботу, 23 грудня, Борнмут 21-річого українського захисника Іллі Забарного в гостях обіграв із Ноттінгем Форест (3:2) в рамках 18-го туру чемпіонату Англії.

Борнмут Іллі Забарного переграв із Ноттінгем Форест (3:2) у 18-му турі АПЛ.

Український захисник провів на полі усі 90 хвилин, результативними діями не відзначався.

Головною подією першого тайму стало видалення на 23-й хвилині за другий «гірчичник» захисника господарів Віллі Болі.

В другій половині зустрічі гравці порадували глядачів голами буквально зі старту.

Саме Ноттінгем Форест, попри гру у меншості, зумів відкрити рахунок. На 46-й хвилині з передачі Кріса Вуда забив Ентоні Еланга ударом з меж штрафного майданчика в кут воріт.

Однак майже миттєво відповіли «вишні», при чому двічі. На 50-й хвилині Домінік Соланке точним ударом головою з близької замкнув навіс Маркоса Сенсі, а ще через сім хвилин оформив дубль влучним ударом зі штрафного майданчика.

Господарі, перебуваючи у неймовірно складній ситуації, зуміли відігратися силами Вуда, який на 74-й хвилині ударом головою переправив м’яч у сітку після розіграшу кутового. Асист на власний рахунок записав Морган Гіббс-Вайт.

На 90+3-й хвилині перемогу для гостей вирвав все той таки Соланке, оформивши хет-трик. Він також зумів вразити ворота суперника ударом головою із навісної передачі Адама Сміта.

Ноттінгем Форест – Борнмут – 2:3

Голи: Еланга, 46, Вуд, 74 – Соланке, 50, 57, 90+3

Вилучення: Болі, 23

23 грудня. 17:00. Ноттінгем. Стадіон «Сіті Граунд»

• Борнмут після цього матчу вийшов на 11-те місце у таблиці та має в активі 22 очки після 17 проведених матчів. Команда наздогнала за набраними пунктами Челсі Михайла Мудрика, однак поступається йому за додатковими показниками;