Зінченко виявився сильнішим за екстренера Шахтаря: Арсенал переміг вперше за три матчі

385
Олександр Зінченко у матчі з Брайтоном. Фото: Getty Images
У неділю, 17 грудня, Арсенал 26-річного українського захисника Олександра Зінченка вдома обіграв Брайтон (2:0) ексголовного тренера Шахтаря Роберто Де Дзербі в рамках 17-го туру чемпіонату Англії.

Арсенал Олександра Зінченка вдома обіграв Брайтон (2:0) у 17-му турі АПЛ.

Український захисник вийшов у стартовому складі та був замінений на 90+3-й хвилині, результативними діями не відзначився.

Перший гол у матчі на 53-й хвилині забив Габріел Жезус, який вирвався на ударну позицію у штрафному майданчику суперника та розстріляв ворота.

Крапку у матчі поставив гол Кая Гаверца на 87-й хвилині, який той забив після передачі Едді Нкетіа.

Арсенал – Брайтон – 2:0

Голи: Жезус, 53, Гаверц, 87

17 грудня. 16:00. Лондон. Стадіон «Емірейтс»

• Нагадаємо, що Де Дзербі очолював Шахтар у сезоні 2021/22;
  • Арсенал вийшов на перше місце в турнірній таблиці АПЛ, набравши 39 очок;
  • Лондонці у попередніх двох матчах не знали смаку перемог. У минулому турі АПЛ вони в гостях програли Астон Віллі (0:1), а потім зіграли внічию 1:1 в гостях із ПСВ в рамках шостого туру Ліги чемпіонів;