Розгром з непристойним рахунком: матч Челсі завершився асистом Мудрика, хет-триком і автоголом

254
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
У вівторок, 24 вересня, Челсі Михайла Мудрика вдома розгромив Барроу (5:0) у рамках 1/16 фіналу Кубка ліги. Український вінгер відзначився асистом.

Челсі Михайла Мудрика розгромив команду Другої ліги (четвертий за силою дивізіон країни) Барроу (5:0) в 1/16 фіналу Кубка ліги. Український вінгер провів на полі усі 90 хвилин та віддав гольову передачу (перша результативна дія в сезоні).

🔥Відео асисту Мудрика🔥

Господарі вже до 15 хвилини підтвердили статус абсолютного фаворита пари, двічі розписавшись у воротах суперника. Дубль оформив Крістофер Нкунку (асисти Жоау Фелікса та Мало Густо).

На 28-й хвилині Челсі довів рахунок до розгромного, коли після удару Фелікса зі штрафного м’яч від стійки відлетів у спину голкіперу Полу Фармену та опинився у сітці.

В другому таймі на 48-й хвилині Мудрик після перехоплення розігнав атаку по флангу та викотив м’яч на порожні ворота Педру Нету – той не схибив. На 75-й хвилині хет-трик оформив Нкунку.