Розгром з двома хет-триками і вісьмома голами: Мудрик провалив матч Челсі і спостерігав за феєрією конкурентів

4051
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
У неділю, 25 серпня, Челсі українського вінгера Михайла Мудрика в гостях розгромив Вулвергемптон (6:2) у рамках другого туру чемпіонату Англії.

Челсі Михайла Мудрика розгромив Вулвергемптон (6:2) в другому турі АПЛ. Український вінгер провів на полі перший тайм.

Челсі вийшов вперед вже на другій хвилині силами Ніколаса Джексона. На 27-й хвилині господарі відповіли голом Матеуса Куньї з передачі Раяна Аїта-Нурі.

На 45-й хвилині вдруге в цьому матчі Челсі вивів вперед Коул Палмер, якому асистував Джексон. Однак до перерви «вовки» встигли відігратися завдяки голу Йоргена Ларсена з паса Тоті.

Першу половину другого тайму Челсі видав максимально круту та забив аж тричі – хет-трик Ноні Мадуеке (три асисти Палмера). На 80-й хвилині забив у ворота гостей ще й Жоау Фелікс з передачі Педру Нету, який і замінив Мудрика.

Футбол. АПЛ. Другий тур

Вулвергемптон – Челсі – 2:6

Голи: Кунья, 27, Ларсен, 45+6 – Джексон, 2, Палмер, 45, Мадуеке, 49, 58, 63, Фелікс, 80