Зінченко зіграв 67 хвилин за Арсенал у матчі АПЛ: Артета сказав все, що думає про виступ українця

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
5771
2 голоси
Олександр Зінченко. Фото: Google
Головний тренер лондонського Арсеналу Мікель Артета проаналізував матч першого туру АПЛ проти Вулверхемптона (2:0), розібравши зокрема і гру Олександра Зінченка.

Напередодні, 17 серпня, Арсенал з упевненої перемоги над Вулверхемптоном (2:0) у першому турі англійської Прем’єр-ліги розпочав для себе новий сезон на внутрішній арені.

Український оборонець «канонірів» розпочав матч проти «вовків» зі старту, але був замінений на Юр’єна Тімбера на 69 хвилині гри. Однак  сталося це не через погану гру українця.

«Ви могли бачити, що Алекс, особливо в першому таймі, був дійсно хорошим. У другому таймі нам потрібно було інше, і ми мали можливість змінити його», – цитує Артету пресслужба Арсеналу.

• У наступному другому турі АПЛ Арсенал на виїзді зіграє проти Астон Вілли.
  • Поєдинок у Бірмінгемі відбудеться 24 серпня і розпочнеться о 19:30 за київським часом.