Мудрик забив за Челсі п’ятий гол в сезоні АПЛ: м’яч українця допоміг перемогти Ноттінгем Форест

585
Михайло Мудрик. Фото: Google
Челсі на виїзді переміг Ноттінгем Форест (3:2) в рамках 37-го туру англійської Прем’єр-ліги . Михайло Мудрик відзначився голом у складі «аристократів».

Мудрик вийшов у стартовому складі Челсі і вже на 8-й хвилині вивів синіх уперед. Михайло відгукнувся на шикарну передачу Палмера і розстріляв воротаря суперника.

👉Відео голу Мудрика тут 👈

Михайло забив п’ятий гол в АПЛ у поточному сезоні. В усіх турнірах він має сім голів.

Ноттінгем Форест і не думав здаватися, ще до перерви зрівнявши рахунок, завдяки точному пострілу Болі. А у другому таймі Хадсон-Одой вивів «лісників» уперед.

Врятував Челсі від поразки голом Стерлінг, який замінив на 73-й хвилині Мудрика. А перемогу «аристократам» приніс Джексон на 82-й хвилині.

АПЛ, 37-й тур

Ноттінгем Форест – Челсі – 2:3

Голи: Болі, 16, Хадсон-Одой, 75 – Мудрик, 8, Стерлінг, 80, Джексон, 82.

• Челсі посідає сьоме місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 57 очок після 37 турів;
  • У наступному турі команда українця зіграє на виїзді проти Брайтона. Гра відбудеться 15 травня.
  • Мудрик в цьому сезоні у 39 матчах за синіх забив сім голів та оформив два асисти.