Забарний не зіграв у матчі Борнмута з Брайтоном: команда українця розгромила колектив екстренера Шахтаря

112
Енес Унал після голу у ворота Брайтона. Фото:Борнмут
У матчі 35-го туру чемпіонату Англії Борнмут, за який виступає український захисник Ілля Забарний, на власному полі зустрічався з Брайтоном. Гра завершилася перемогою господарів з рахунком 3:0.
  • В останньому матчі цих команд Брайтон на власній арені обіграв Борнмут з рахунком 3:1.
  • Усього «вишні‎» та «‎чайки» зіграли між собою 17 поєдинків. Вісім перемог на рахунку Борнмута, п’ять разів тріумфував Брайтон.
  • Ілля Забарний вперше з 20 серпня 2023 року відсутній у складі Борнмута. За інформацією журналіста Кріса Темпла, українець захворів.

У першій половині зустрічі підопічні Роберто Де Дзербі більшу частину гри контролювали м’яч, але запити не зуміли. А ось Борнмут порадував своїх фанатів вже на 13-й хвилині поєдинку. Сенесі скористався відскоком у воротарській Брайтона та спрямував головою шкіряний снаряд у сітку суперника.

На старті другого тайму команда Забарного подвоїла свою перевагу. Результативного удару завдав Унал.

Старання команди гостей жодного успіху не принесли, а на 87-й хвилині крапку у грі поставив Клюйверт.

АПЛ, 35 тур

Борнмут – Брайтон – 3:0

Голи: Сенесі, 13, Унал, 52, Клюйверт, 87

• Після перемоги «вишні‎» з 48-ма очками піднялися на десяте місце в турнірній таблиці АПЛ. «‎Чайки» з 44-ма балами в активі посідають 12-ту позицію.
  • У наступному турі Борнмут зіграє проти лондонського Арсенала Олександра Зінченка. Поєдинок заплановано на 4 травня. Брайтон днем пізніше поміряється силами з Астон Віллою.
  • Де Дзербі очолював Шахтар в сезоні 2021/22, вигравши з донеччанами Суперкубок України. У Брайтоні він працює з вересня 2022-го та має контракт строком до 30 червня 2026 року.
  • У нинішньому сезоні у всіх офіційних турнірах за свою команду Забарний провів 39 матчів та забив один гол.
  • Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2028 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 28 мільйонів євро.