«Змусив замовкнути Салаха»: Миколенко отримав вердикт від англійських ЗМІ після перемоги над Ліверпулем

3333
Віталій Миколенко (крайній зліва) разом з партнерами святкує гол Джерреда Брентвейта. Фото: Google
Український оборонець Евертона Віталій Миколенко за підсумками поєдинку 29-го туру АПЛ проти Ліверпуля (2:0) отримав хорошу пресу, незважаючи на травму, котра не дозволила йому дограти матч до кінця.

Британські спортивні журналісти по достоїнству оцінили гру Віталія Миколенка у матчі 29-го туру англійської Прем’єр-ліги проти Ліверпуля (2:0). Наші колеги з Англії насамперед зауважили на тому, що українець «вимкнув» із гри лідера червоних Мохамеда Салаха.

Sport-express.ua провів ранковий моніторнг англійських спортивних ЗМІ, виокремивши написане про нашого співвітчизника.

Liverpool Echo – 9/10

«Продовжуючи свою вражаючу гру з Мохамедом Салахом на «Енфілді», він змусив замовкнути головного небезпечного гравця Ліверпуля, але наприкінці першого тайму отримав травму і був замінений у перерві».

Liverpool World – 7/10

«Ледве дав Салаху понюхати в першому таймі, але не зміг продовжити після перерви, отримавши пошкодження».

90min – 6/10

«Грав добре, поки не був змушений вийти з поля через травму в перерві».

Goodison News – 5/10

«У першому таймі кілька разів втрачав позицію, але продемонстрував свою відданість справі, залишившись на полі до перерви, незважаючи на те, що при падінні незграбно вдарився ногою. У перерві його замінив Янг».

▶️  Відео моменту, у якому травми зазнав Миколенко, дивіться за ПОСИЛАННЯМ

• Після 34-х турів Евертон має в доробку 33 очки та посідає 16 сходинку у турнірній таблиці АПЛ.
  • У наступному турі команда Шона Дайча вдома прийматиме Брентфорд нашого Єгора Ярмолюка. Поєдинок заплановано на 27 квітня. Початок гри о 19:30 за київським часом.
  • Віталій Миколенко у нинішньому сезоні зіграв за Евертон 34 матчі у всіх офіційних турнірах: два голи, один автогол.
  • Transfermarkt оцінює українця у 28 мільйонів євро.