Битва невдах, або Вулвергемптон проти Борнмута: Забарний знову вийшов у старті та відіграв весь поєдинок

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
128
Томас Дойл проти Льюїса Кука. Фото: Борнмут
Борнмут, за який виступає українець Ілля Забарний, підійшов до гри з Вулвергемптоном з серією з трьох матчів без перемог, у той час як господарі не могли виграти протягом шести турів.

Сьогодні, 24 квітня, у матчі 29-го туру АПЛ Вулвергемптон приймав Борнмут, за який виступає наш Ілля Забарний. Захисник збірної України 34-й раз в сезоні потрапив до стартового складу своєї команди і провів на полі всі 90 хвилин.

Суперники підійшли до очної зустрічі не в найкращому настрої. «Вовки» не перемагали протягом шести турів, «вишні» – трьох.

Першими забили гості. На 37-й хвилині Керкез виконав простріл з лівого флангу, після якого Кілман зупинив м’яч прямо під удар Семеніо. Схибити у такій ситуації ганський нападник не мав права – 0:1.

На 65-й хвилині господарі відігралися – Хван влучно пробив головою з-під Забарного, але після перегляду VAR арбітр скасував взяття воріт, зафіксувавши відмашку з боку Куньї.

Останні 15 хвилин ігрового часу «вишні» догравали в меншості – за грубий фол пряму червону картку отримав Керкез. Вулвергемптон забив ще раз, але цього разу відеоасистент допоміг зафіксувати офсайд.

Вулвергемптон – Борнмут – 0:1

Гол: Семеніо, 37.

24 квітня. Вулвергемптон. «Молінью».

• Забарний за свою гру отримав 7,1 балу від WhoScored і таку ж оцінку – від Sofascore.
  • Борнмут має в своєму активі 45 очок після 34 матчів (10 місце).
  • Свій наступний поєдинок Борнмут проведе вже цієї неділі, 28 квітня, вдома проти Брайтона.
  • 21-річний Забарний в цьому сезоні зіграв за клуб 39 матчів у всіх турнірах (один гол).