Зінченко і Ярмолюк провели матчі чемпіонату Англії: обох українців достроково зняли з гри

329
2 голоси
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
У середу, 3 квітня, Арсенал Олександра Зінченка вдома обіграв Лутон (2:0), а Брентфорд Єгора Ярмолюка також у домашніх стінах поділив очки із Брайтоном (0:0) у рамках 31-го туру АПЛ.

Арсенал Олександра Зінченка здолав Лутон (2:0), а Брентфорд Єгора Ярмолюка поділив очки із Брайтоном (0:0) у 31-му турі чемпіонату Англії.

Арсенал – Лутон – 2:0

Арсенал відкрив рахунок у матчі на 24-й хвилині силами Мартіна Едегора, який відзначився із передачі Кая Гаверца.

Остаточні цифри на табло на 44-й хвилині встановив захисник Даїкі Хасіока, який вразив власні ворота.

• WhoScored оцінив гру Зінченка, який провів на полі 74 хвилини, на 7,5/10;
  • Sofascore поставив українцю 7,4/10.

Футбол. АПЛ. 31-й тур

Голи: Едегор, 24, Хасіока, 44 (аг)

• Арсенал після цієї перемоги вирвався на перше місце у таблиці АПЛ. В активі команди 68 набраних очок у 30 матчах;
  • Зінченко в цьому сезоні провів за Арсенал 31 поєдинок, у яких забив один гол та віддав дві результативні передачі;
  • У наступному турі 6 квітня «каноніри» зіграють в гостях проти Брайтона.

Брентфорд – Брайтон – 0:0

Матч пройшов із відчутною перевагою гостей. Брайтон володів м’ячем 67% ігрового часу та завдав 19 ударів по воротах суперника. У той час Брентфорд зумів відповісти п’ятьма ударами, два з яких були точними.

Багато в чому вистояти проти фаворита та набрати один бал до таблиці Брентфорду допомогла хороша гра власного голкіпера Марка Флеккена, який виконав цілих шість сейвів.