Динамо поступилося Бешикташу: команда Луческу двічі відігралася по ходу матчу, проте не втримала навіть нічию

367
Динамо - Бешикташ. Фото: ФК Динамо
У четвер, 24 серпня, Динамо провело домашню гру проти Бешикташа (2:3) в рамках раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій. Команда Мірчі Луческу двічі змогла відігратися по ходу матчу, проте все одно поступилася.

Динамо та Бешикташ провели перший поєдинок в рамках раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій.

Турецький клуб вийшов вперед на 40-й хвилині матчу завдяки пенальті. Покарання було призначено за гру рукою у власному штрафному майданчику Денисом Поповим. Удар впевнено реалізував Венсан Абубакар.

На 47-й хвилині кияни змогли вразити ворота суперника, проте гол Олександра Караваєва було скасовано через офсайд.

На 60-й хвилині динамівці все ж таки забили законний гол. Його автором став Микола Шапаренко, який точним ударом в один дотик спрямував м’яч в сітку після прострілу Віталія Буяльського з флангу.

На 64-й хвилині поєдинку Бешикташ знову вийшов вперед. Знову допоміг стандарт. Абубакар виконав подачу з кутового, а Омар Коллі ударом головою розстріляв ворота.

Вже за дві хвилини біло-сині знову відігралися. Також ударом з другого поверху відзначився Назарій Волошин. Подачу з флангу на нього віддав Буяльський.

Перемогу для госей на 90+5-й хвилині вирвав Бахтияр Зайнутдінов. Він завершив швидку атаку команди після передачі від Мілота Рашици.

Цей гол і підбив підсумок гри, 3:2 на користь Бешикташа.

Матч-відповідь між цими командами відбудеться 31 серпня у Стамбулі. Гра розпочнеться о 21:00 за Києвом.