«Ці гроші стікатимуть кров’ю дітей»: екстренер Шахтаря закликав свій колишній клуб не продавати гравця до рф

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
1106
0 голосів
«Ці гроші стікатимуть кров’ю дітей»: екстренер Шахтаря закликав свій колишній клуб не продавати гравця до рф
Паулу Фонсека. Фото: Google
Колишній головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека на фоні новин про продаж півзахисника Бенфіки Чікіньйо та захисника Браги Тормена до російських клубів опублікував звернення до клубів з закликом не робити цього.

Паулу Фонсека, який у 2015-2016 роках працював з Брагою, а у 2016-2019 роках був головним тренером Шахтаря, емоційно відреагував на наміри Бенфіки та Браги вести бізнес з російськими клубами. 

Мова йдеться про можливість продажу півзахисника лісабонського клубу Чікіньйо та захисника Браги Тормена до клубів рпл:

«Протягом останнього тижня я читав про те, що Бенфіка та Брага розглядають можливість продажу Чікіньйо та Тормена російським клубам. Бенфіка, яка з початку війни зразково розгорнула кампанії допомоги Україні. Моєю Брагою керують чуйні люди з величезними серцями. Я не хочу в це вірити! Я відмовляюся це робити!»

Фонсека навів приклад італійського Сассуоло, який відмовився продавати гравця до росії:

«Два тижні тому російський клуб намагався купити Рожеріо, захисника Сассуоло. Італійці відмовилися вступати в переговори і заявили, що з етичних причин, пов'язаних з війною, ніколи цього не робитимуть. Я закликаю Бенфіку та мою Брагу взяти приклад з італійського клубу». 

Наостанок португалець нагадав, що росія досі воює з Україною, а в нашій країні гинуть люди:

«Я знаю, що час спливає, і люди вдома майже не чують новин про війну в Україні. Але щодня росія продовжує вбивати людей і особливо невинних дітей, можливо, деяких з них, коли вони вдома дивляться футбол. 

Знаю одне: якщо Бенфіка і Брага укладуть угоди з російськими клубами, то ці гроші будуть стікати кров'ю дітей, які щодня гинуть в Україні. І багато з цих дітей любили футбол», – дане послання Фонсека опублікував у своєму Twitter.

  • Португальський спеціаліст за три роки в Шахтарі тричі ставав чемпіоном та володарем Кубка України.
  • Фонсека нині останній тренер, який виводив «гірників» до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.
  • Зараз португалець працює з французьким Ліллем.
X