Неочікувана відставка: суперник збірної України у відборі на Євро-2024 залишився без головного тренера

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
447
0 голосів
Неочікувана відставка: суперник збірної України у відборі на Євро-2024 залишився без головного тренера
Роберто Манчіні. Фото: Google
Роберто Манчіні покинув посаду головного тренера збірної Італії з футболу. Про це офіційно оголосили в італійській футбольній федерації (FIGC).

Роберто Манчіні покинув посаду головного тренера збірної Італії з футболу, повідомляє італійська футбольна федерація.

«Федерація футболу Італії повідомляє, що вона прийняла заяву Роберто Манчіні про відставку з посади тренера національної збірної Італії, отриману ввечері 12 серпня.

Таким чином, це завершує важливий етап в історії «скуадри адзурри», який розпочався у травні 2018 року і завершився фіналом Ліги націй 2023 року, включивши в себе перемогу на Євро-2020 – тріумф, здобутий групою однодумців, у якій усі люди знали, як стати командою.

Беручи до уваги важливі зобов’язання на матчі відбору на Євро-2024 (9 і 12 вересня з Північною Македонією та Україною), FIGC повідомить ім’я нового тренера національної збірної найближчими днями», – йдеться в прес-релізі федерації.

  • Італія – один з головних фаворитів у відбірковій групі України до Євро-2024. Перша очна зустріч між командами відбудеться за місяць, 12 вересня, на полі чинних чемпіонів Європи.
  • На чолі з Манчіні італійці одного разу перетиналися зі збірною України – у жовтні 2018 року, коли не визначили переможця в товариському матчі (1:1).
X