Шахтар без шансів програв Аталанті у Лізі чемпіонів: Степаненко отримав травму

283
Шахтар – Аталанта. Фото: Google
Сьогодні, 2 жовтня, у німецькому Гельзенкірхені на стадіоні «Арена АуфШальке» чемпіон України донецький Шахтар провів поєдинок другого туру основного етапу Ліги чемпіонів проти Аталанти. Гра завершилася на користь італійців з рахунком 3:0.
  • Шахтар вже грав з Аталантою п'ять років тому на груповій стадії Ліги чемпіонів. Тоді суперники обмінялися гостьовими перемогами. Спочатку переміг Шахтар – 2:1 (у першому турі), а в останньому турі вже Аталанта здобула перемогу – 3:0.

Аталанта активніше діяла у першому таймі та зуміла реалізувати один зі своїх моментів. Розіграш штрафного на лівому фланзі завершується подачею на Едерсона, який пролітав повз мене, а Джимсіті в його спину замкнув.

У кінці першої половини зустрічі Самарджич та Лукман зіграли в широку стінку на лівому фланзі штрафного й Адемола забив у дотик із центру.

▶️ Відео голів матчу Шахтар – Аталанта дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Старт другого тайму знову виявився для донеччан шокуючим. Подачу з лівого флангу штрафного від Дзаппакости на дальній завершив головою Белланова та довів рахунок до розгромного. Згодом проблем у Маріно Пушича додалося, але тепер іншого характеру. На 63-й хвилині покле через травму покинув Степаненко.