Трубін зіграв за Бенфіку в оновленій Лізі чемпіонів: команда українця перемогла прибічників Росії

452
Анатолій Трубін. Фото: Google
У четвер, 19 вересня, на «Райко Мітич» пройшов матч першого туру Ліги чемпіонів, у якому Црвена Звезда зустрічалася з Бенфікою, за яку виступає Анатолій Трубін. Гра завершилася перемогою команди українця з рахунком 2:1.
  • Останній раз команди зустрічалися у 1984-му році. Тоді в рамках Кубку європейських чемпіонів серби виграли перший матч з рахунком 3:2, але поступилися у грі-відповіді – 0:2.
  • Анатолій Трубін у цій грі з’явився на полі у стартовому складі.

Бенфіка впевнено провела першу половину зустрічі, а турецькі легіонери «орлів‎» вже за 45 хвилин забезпечили превагу у два голи.

У другому таймі господарі поля перехопили ініціативу та більше контролювали м’яч. Ця активність сербів принесла свої плоди на 86-й хвилині, коли Мілсон відіграв один гол.

Фінальний свисток зафіксував перемогу команди Трубіна з рахунком 2:1.

Ліга чемпіонів, перший туру

Црвена Звезда – Бенфіка – 1:2

Голи: Мілсон, 86 – Актюркоглу, 3, Кекчу, 29

• У наступному турі Ліги чемпіонів Бенфіка зіграє на власному полі проти мадридського Атлетіко. Гра запланована на 2 жовтня.
  • У нинішньому сезоні у чемпіонаті Португалії за свою команду Трубін провів п’ять матчів, пропустив чотири голи та у двох зустрічах залишив свої ворота недоторканими.
  • Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2028-го року. Transfermarkt оцінює футболіста у 25 мільйонів євро.