«У мене був прямий контакт із керівництвом»: Хацкевич визнав, що вів переговори з Ворсклою

Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
210
0 голосів
«У мене був прямий контакт із керівництвом»: Хацкевич визнав, що вів переговори з Ворсклою
Олександр Хацкевич. Фото: Google
Головний тренер польського Заглембе Олександр Хацкевич визнав, що вів перемовини з полтавською Ворсклою, а також розповів про їх деталі.

Олександр Хацкевич розповів, що перед Новим роком вів переговори з Ворсклою щодо посади головного тренера полтавської команди:

«У мене був прямий контакт із керівництвом Ворскли до Нового року. Мені прямо сказали, що клуб розглядає і мою кандидатуру, і інші. Після Нового року зі мною вийшли на зв'язок і повідомили, що зробили вибір на користь іншого фахівця. Це вибір клубу, який я поважаю, і бажаю Ворсклі тільки удачі.

Я завжди відкритий для пропозицій. А в цій ситуації для мене дуже важливо, що про призначення наставника Ворскли я дізнався не з преси, а від керівників клубу», – сказав білоруський наставник в інтерв’ю для Dynamo.kiev.ua.

Нагадаємо, що керівництво Ворскли вирішило призначити Сергія Долганського на пост головного тренера, а Олександр Хацкевич очолив Заглембе з другого польського дивізіону.

  • Білоруський фахівець тренував київське Динамо з 2 червня 2017 року по 14 серпня 2019 року. 
  • На чолі столичного гранда Олександр Хацкевич виграв два Суперкубки України 2018 та 2019 років.
  • Наставник також працював тренером національної та молодіжної (U-18) збірних Білорусі, Вітебська, російського Ротора та кіпрського Карміотисса.