«Відбуваються дуже не гарні речі»: Григорчук емоційно відреагував на поразку від Ворскли та назвав винних

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
747
0 голосів
«Відбуваються дуже не гарні речі»: Григорчук емоційно відреагував на поразку від Ворскли та назвав винних
Роман Григорчук. Фото: Чорноморець
Головний тренер одеського Чорноморця Роман Григорчук прокоментував поразку своєї команди у матчі п’ятого туру чемпіонату України проти полтавської Ворскли (1:2).

Сьогодні, 27 серпня, Чорноморець на виїзді поступився Ворсклі із рахунком 1:2 в матчі п'ятого туру УПЛ.

Роман Григорчук був незадоволений подібним результатом та суддівством.

«Я вам приводжу приклад. Домашня гра, і ми дізнаємось, що нашу гру будуть судити хто? Одна людина в полі судить та, яка нас просто похоронила з Дніпром-1. Після того не судив. 4-й суддя в цій же бригаді на цю гру, той же суддя, який, на мій погляд, дуже не симпатизував (бачите, як я м'ягко говорю) нам у грі з Колосом».

Фахівець не розуміє, чим керуються люди, які призначають на матчі його команди саме таких арбітрів.

«Хто призначує цих суддей? Що відбувається? Мені важко сказати. Звичайно, перш за все, розбираюсь зі своєю командою, але дивлячись на це, я просто розумію, що відбувається дуже не гарні речі, про які ми повинні голосно говорити, шуміти, і розбиратися з тими людьми, хто цим всім керує».

Наставник «моряків» впевнений, що зараз не час для закулісних ігор і попрохав відповідальних осіб вирішити питання з суддівством.

«В цей час не до того, щоб ми отримували негатив, а судді, можливо, бл*ть собі, я не знаю, як це сформулювати. Тобто у них позитив, так? 

І вони вирішують наші долі тут. На вулиці війна, і я б попросив поважних людей, які цим займаються розібратися, що відбувається в нашому судівському корпусі», — сказав Григорчук після матчу в ефірі Megogo . 

X