«Ми не можемо дарувати їм ці картки»: Анчелотті розкритикував Луніна та Родріго у роздягальні – деталі інсайду

253
Андрій Лунін. Фото: Google
Головний тренер мадридського Реалу Карло Анчелотті після перемоги над Мальоркою (1:0) висловив незадоволення діями Андрія Луніна та бразильця Родріго.

У середу, 3 січня, Реал Мадрид в домашньому матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії мінімально обіграв Мальорку (1:0).

Український воротар Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Окрім «сухого» матчу, українець до свого активу записав і жовтку картку. Наприкінці першого тайму на голкіпері сфолили у воротарському майданчику, однак суддя не зафіксував порушення правил, через що Лунін почав протестувати.

Тим самим відзначився і бразильський нападник Реала Родріго Гоес, якому показали жовтку картку через розмови щодо фолів на Вінісіусі Жуніорі.

Карло Анчелотті був дуже незадоволений такою поведінкою своїх футболістів, повідомляє Defensa Central. Італійський фахівець особисто сказав їм про це у роздягальні:

«Ми не можемо дарувати їм ці картки. Мені не подобається, що вони були отримані за розмови», – заявив головний тренер мадридців.

Карло Анчелотті попросив гравців зберігати голову холодною, тому що ці попередження можуть дорого коштувати команді у майбутньому.

• Мадридський Реал закінчив перше коло Ла Ліги на першому місці, набравши 48 очок у 19 матчах.
  • Лунін в усіх турнірах провів вже 10 поєдинків, пропустив шість голів і у п’яти випадках відіграв на нуль.
  • 6 січня на підопічних Анчелотті очікує виїзна зустріч з Арандіною з четвертого дивізіону Іспанії в рамках 1/16 фіналу Кубку Іспанії.