Лунін провів переможний матч за Реал: український воротар отримав жовту картку за свою поведінку

286
Андрій Лунін. Фото: ФК Реал
У середу, 3 січня, Реал українського 24-річного голкіпера Андрія Луніна вдома обіграв Мальорку (1:0) в рамках 19-го туру чемпіонату Іспанії.

Реал Андрія Луніна мінімально здолав Мальорку (1:0) у 19-му турі Ла Ліги.

Український голкіпер провів на полі усі 90 хвилин та був без роботи, адже суперник не спромігся завдати жодного удару у площу його воріт. На 45+3-й хвилині Лунін отримав попередження за розмови з арбітром.

Єдиний гол у матчі було забито на 78-й хвилині, коли після подачі із кутового від Луки Модріча точним ударом головою ворота вразив Антоніо Рюдігер.

• WhoScored оцінив гру Луніна на 6,4/10;
  • Sofascore поставив українцю 6,7/10.

3 січня. 20:15. Мадрид. Стадіон «Сантьяго Бернабеу»

Реал – Мальорка – 1:0

Голи: Рюдігер, 78

• Реал посідає першу сходинку в таблиці Ла Ліги, маючи в активі 48 очок;
  • Лунін провів десятий матч за команду (шість пропущених голів, п'ять поєдинків «на нуль»);
  • Наступну гру «вершкові» проведуть 6 січня на виїзді проти Арандіни в 1/16 фіналу Кубка Іспанії.