Арсенал у більшості не втримав перемогу над Фулгемом: вихід Зінченка допоміг створити камбек, якого виявилось замало

318
Олександр Зінченко. Фото: Google
В третьому турі англійської Прем'єр-ліги лондонський Арсенал у дербі з Фулгемом втратив перші очки у новому сезоні. «Каноніри» не змогли втримати перемогу, навіть граючи в більшості.

Лондонський Арсенал на старті нового сезону в англійській Прем’єр-лізі продовжує лихоманити. В перших двох іграх підопічні Мікеля Артети здобули дві перемоги, але ні вікторію над Ноттінгемом (2:1), ні перемогу в грі з Кристал Пелес (1:0), впевненими назвати аж ніяк не можна було.

Й от, командный механізм «канонірів», дав збій. Початок матчу з Фулгемом вийшов гірше не придумаєш: Букайо Сака незрозуміло навіщо вирішив віддати пас назад, дуже слабкий пас, його перехопив Андреас Перейра і чітко викрутив м’яча в кут воріт, які геть загубив голкіпер Арсенала Аарон Ремсдейл. Йшла перша хвилина гри.

Звісно ж Арсенал кинувся відіграватися, але марно бився об захист Фулгема аж до 70 хвилини, коли Сака реабілітувався за свої дії в першому таймі, чітко реалізувавши пенальті за фол Кенні Тете на Фабіу Вієйрі.

На той момент вже був на полі наш Олександр Зінченко, замінивши на 56 хвилині Кайа Гаверца, а на 73 вже вітав в голом Едді Нкетіа, який вдотик замкнув класний фланговий пас. Ось так, за три хвилини Арсенал перевернув все догори дригом. От що значить Арсенал з Зінченком і без нього!

Але, втримати перемогу Арсенал не зміг, навіть граючи у форматі 11 на 10, після вилучення Келвіна Бессі. Його партнери гарно відпрацювали і за себе, і за нігерійця. Особливо постарався Жоау Пальїнья, який виявися найспритнішим у штрафній під час кутового і замкнув навіс ногою.

Англія. Прем’єр-ліга

3-й тур

Арсенал – Фулгем 2:2 (0:1)

Гол: Сака, 70, пен., Нкетіа, 73 – Перейра, 1, Пальїнья, 78.

• В наступному, четвертому турі, Арсенал вдома прийматиме Манчестер Юнайтед. Гра відбудеться 3-го вересня. Початок о 18:30.
  • Після гри з Фулгемом Арсенал, маючи сім очок в активі, окупував другий щабель в турнірній таблиці АПЛ.