Луческу отримав першу конкретну пропозицію після Динамо: в Румунії розповіли деталі
Мірча Луческу близький до повернення у турецький футбол. 78-річний спеціаліст має конкретну пропозицію від Бешикташа і наразі розмірковує над нею.
Роздуми в румуна викликає термін, коли він підпише угоду з клубом зі столиці Туреччини: зараз чи перед початком сезону 2024/2025.
Джерела румунського видання ProSport в оточенні Луческу стверджують, що тренер переконаний, що його майбутнє буде пов'язане з турецьким футболом, і саме тому він прийняв запрошення федерації Країни півмісяця відвідати Суперкубок Туреччини.
Трофей буде розіграно 29 грудня о 19:45 за київським часом у саудівському Ер-Ріяді між Фенербахче та Галатасараєм.
Нині обов'язки головного тренера Бешикташа виконує Різа Чалимбай. Він став вже третім тренером, котрий очолив стамбульців протягом сезону 2023/24 років.
Розпочинав сезон клуб з Шенолом Гюнешем, якого звільнили через слабкі результати, а потім до команди прийшов Бурак Їлмаз, але і його через погані результати попросили на вихід (чотири поразки у шести матчах, виліт з Ліги конференцій).
- Раніше повідомлялося, що Луческу не хоче приймати Бешикташ посеред сезону, тому відмовився від даної пропозиції.
- Після 17-ти турів Бешикташ має в активі 29 очок та посідає п'яту сходинку в турнірній таблиці турецької Суперліги. Відставання від Фенербахче, яке йде першим, складає аж 15 очок.
- Останнім місцем роботи 78-річного Мірчі Луческу було київське Динамо.
- Також в Україні румунський фахівець працював на чолі принципового та головного суперника киян – донецького Шахтаря (2004-2016).
- На чолі столичного клубу румунський фахівець перебував з літа 2020 року по листопад цього року.
- За цей час разом з біло-синіми Луческу став чемпіоном України, завоював Суперкубок та національний Кубок країни.
- Загалом, на чолі обох українських грандів Луческу всього виграв 25 трофеїв: дев'ять чемпіонатів України, сім національних Кубків та вісім Суперкубків країни, а також Кубок УЄФА.
- Окрім Динамо та Шахтаря, Луческу також тренував румунські Корвінул, Динамо з Бухаресту та Рапід, італійські Пізу, Брешіа, Реджану та Інтер, турецькі Галатасарай і Бешикташ, а також російський зеніт.