Карпати розтрощили Металіст: команда Маркевича не програє у Першій лізі

415
Карпати - Металіст. Фото: ФК Карпати
У п’ятницю, 25 серпня, відбувся матч між Металістом та Карпатами (0:3) у рамках п’ятого туру Першої ліги. Підопічні Мирона Маркевича здобули розгромну перемогу.

Металіст без шансів поступився Карпатам у матчі п’ятого туру Першої ліги.

Львів’яни відкрили рахунок вже на другій хвилині матчу. Відзначився Амбросій Чачуя, який ударом в один дотик замкнув флангову передачу Яна Костенка у штрафний майданчик суперника.

Подвоїв перевагу підопічних Мирона Маркевича Єгор Демченко на 28-й хвилині. Йому вдався точний удар з-за меж штрафного майданчика після скидання від Євгена Підлепенця.

На 85-й хвилині Карпати довели рахунок до розгромного. Артуру Рябову зміг відзначитися завдяки дальньому удару. В цьому епізоді варто відзначити мінімальний рикошет від захисника Металіста, який дезорієнтував голкіпера Владислава Рибака.

Цей гол став останнім у даній зустрічі. Карпати здобули розгромну перемогу із рахунком 3:0.

• Львів’яни тепер мають в активі 13 набраних очок після п’яти поєдинків та посідають першу сходинку у своїй групі;
  • Металіст із чотирма пунктами після аналогічної кількості зіграних матчів залишається на сьомому місці;
  • Наступний матч Карпати проведуть вдома проти Епіцентра другого вересня. Металіст у цей же день зіграє в гостях із Буковиною.