Як буде виглядати новий стадіон Полісся: Денисов показав проект майбутньої арени

Євген Чепур Євген Чепур
2242
0 голосів
Як буде виглядати новий стадіон Полісся: Денисов показав проект майбутньої арени
Олександр Денисов. Фото: Google
Директор з медіа, маркетингу та спонсорства житомирського Полісся Олександр Денисов опублікував фото майбутнього стадіону команди Юрія Калитвинцева.

Олександр Денисов розповів у соціальних мережах, що Полісся провело зустріч з журналістами, на якій показало макет свого майбутнього стадіону.

«Показали всім, як зовні буде виглядати майбутній стадіон Полісся в Житомирі, що збудовано і що будується зараз на базі».

Скріншот: Instagram Олександра Денисова

Також колишній директор ТК Футбол мотивував гравців Полісся грати краще, розповівши про приз від Геннадія Буткевича для найкращого футболіста житомирського клубу за підсумками сезону.

«Обов’язково гортайте карусель і побачити перстень, який за підсумками цього сезону отримає від Геннадія Буткевича найкращій гравець команди. І це вже власні клубні традиції Полісся.

Раніше такий самий пам’ятний перстень першим отримав Юрій Калитвинцев, а наступний Пилип Будьківськй, якого президент визнав кращим минулого сезону», — написав Денисов.

Скріншот: Instagram Олександра Денисова

  • На зимову перерву Полісся пішло на третьому місці в турнірній таблиці УПЛ із 32 балами в активі, відстаючи від лідера Кривбасу на два залікові пункти.
  • У наступному турі чемпіонату житомирський клуб зіграє на виїзді проти львівського Руху. Базова дата – 24 лютого.