Евертон з Миколенком обіграв Челсі: Мудрик вдруге за рік провів повний матч за лондонський клуб

652
Михайло Мудрик у боротьбі за м'яч у грі проти Евертона. Фото: Getty Images
У неділю, 10 грудня, Евертон Віталія Миколенка вдома здолав Челсі Михайла Мудрика (2:0) в рамках 16-го туру чемпіонату Англії. Переможна серія «ірисок» досягнула трьох матчів.

Евертон Віталія Миколенка обіграв Челсі Михайла Мудрика (2:0) у 16-му турі АПЛ.

🔥 Усі голи матчу дивіться у нашому телеграм-каналі

Обидва українські гравці провели на полі 90 хвилин, однак результативними діями не відзначилися. Мудрик на 74-й хвилині отримав «гірчичник».

Перший гол у матчі забив Абдулає Дукуре, який на 55-й хвилині зустрічі прийняв м’яч у штрафному майданчику суперника та розстріляв ворота.

Добив суперника Льюїс Доббін на 90+2-й хвилині. Він підхопив м'яч за межами штрафного майданчика та точно пробив у кут воріт. Зазначимо, що нападник вийшов на заміну лише на 86-й хвилині.

Евертон – Челсі – 2:0

Голи: Дукуре, 55, Доббін, 90+2

10 грудня. 16:00. Ліверпуль. Стадіон «Гудісон Парк»

• Евертон залишився на 17-му місці в таблиці із 13 набраними очками. Наступну гру «іриски» проведуть 16 грудня в гостях проти Бернлі;
  • Челсі опустився на 12-ту сходинку із 19 балами в активі. Сині 16 грудня вдома приймуть Шеффілд Юнайтед;
  • Миколенко в цій кампанії провів за Евертон 15 матчів, у яких забив два голи;
  • Мудрик також у 15 зустрічах забив два голи та віддав одну результативну передачу. Вінгер провів другий повний поєдинок за лондонців протягом року. Востаннє це було 15 квітня у домашній грі проти Брайтона (1:2) у 31-му турі АПЛ минулого сезону.