Ворскла зіграла у нічию з Рухом, втративши шанс наздогнати львів’ян: Степанюка вилучили після забитого голу

567
Ворскла – Рух. Фото: УПЛ
Сьогодні, 10 грудня, в Полтаві місце Ворскла зустрічалася з львівським Рухом в рамках 17-го туру чемпіонату України. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.
  • Рух за Віталія Пономарьова провів 30-й матч, а загалом для львівської команди це був 90-й поєдинок в УПЛ.
  • Раніше відбулося вже сім ігор Руха та Ворскли в УПЛ: по дві перемоги кожного із суперників та три нічиї.
  • Востаннє Ворскла в чемпіонатах приймала Рух»19 жовтня 2022 року (зустріч проходила в закарпатському Минаї) і поступилася з рахунком 0:1. У цій грі в складі «жовто-чорних» відзначився голом Олексій Довгий.
  • Загалом безвиграшна серія полтавчан з рухівцями триває чотири гри: по дві нічиї та поразки.
  • Якби полтавці зуміли сьогодні перемогти, то наздогнали б Рух у турнірній таблиці УПЛ.

Ворскла розпочала гру активно, але саме львівській команді вдалося вийти вперед на 24-й хвилині гри. Пастух виконав подачу з правого флангу до центру штрафного, де Руніч переправив його у ворота.

Відзначимо, що для 23-річного футболіста це вже четвертий гол у 16 матчах поточного розіграшу чемпіонату. До початку поточної кампанії у нього було три голи у 37 матчах.

У другому таймі було обмаль небезпечних моменті, але полтавці зуміли витиснути максимум на 83-й хвилині. Степанюк із розвороту на ближній завершив простріл із правого флангу штрафного від Крупського і зрівняв рахунок.

Але героєм поєдинку стати Степанюку не судилося – гравець отримав дві жовті картки (на 79-й та 85-й хвилинах) і був вилучений з поля.

Фінальний свисток зафіксував нічию між Ворсклою та Рухом.

УПЛ, 17-й тур

Ворскла – Рух – 1:1

Голи: Степанюк, 83 – Рунич, 24

Вилучення: Степанюк, 85

• Після сьогоднішнього поєдинку львів’яни піднялися на п’яте місце у турнірній таблиці УПЛ з 26 очками в активі. Ворскла має 23 бали та йде сьомою.
  • Наступний матч у чемпіонаті України Ворскла проведе 24 лютого проти луганської Зорі.
  • Рух у той же день поміряється силами з житомирським Поліссям.