Брентфорд на виїзді мінімально поступився Шеффілду Юнайтед: Ярмолюк відіграв весь другий тайм

389
Єгор Ярмолюк. Фото: Брентфорд
Відбувся матч 16-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому зустрілися Шеффілд Юнайтед та Брентфорд, за який виступає український легіонер Єгор Ярмолюк.

Сьогодні, 9 грудня, відбувся матч 16 туру англійської Прем'єр-ліги. Брентфорд, за який виступає Єгор Ярмолюк, на виїзді поступився Шеффілду Юнайтед.

Перший тайм був насиченим на моменти від обох команд, але ефективнішими були господарі поля – Джеймс Макеті на 45+1 хвилині забив єдиний гол у зустрічі.

Другий тайм пройшов за рівної боротьби, але забитих м'ячів вболівальники більше не побачили.

Зазначимо, що Єгор Ярмолюк відіграв весь другий тайм та отримав оцінку 7,3 від SofaScore.

Чемпіонат Англії. 16 тур

Шеффілд Юнайтед – Брентфорд – 0:1

Гол: Макеті, 45+1

9 грудня. 17:00. Шеффілд. Стадіон «Бремолл Лейн»

• Поразка залишила Брентфорд на 11-му місці в турнірній таблиці АПЛ з 19 очками в активі.
  • У наступному матчі чемпіонату Англії Брентфорд зіграє вдома проти Астон Вілли. Гру заплановано на 17 грудня. Початок о 16:00.
  • 19-річний українець у поточному сезоні зіграв в рамках АПЛ вісім матчів, три з яких він розпочав у стартовому складі: без результативних дій на даний момент.
  • Єгор Ярмолюк також виходив на поле в одному матчі Кубка Англійської ліги.