Забарний допоміг Борнмуту обіграти Кристал Пелес: відома оцінка українського захисника за матч АПЛ

383
Ілля Забарний разом з гравцями Борнмута. Фото: Google
У поєдинку 15-го туру чемпіонату Англії Крістал Пелас на своїй арені зустрічався з Борнмутом, кольори якого захищає захисник збірної України Ілля Забарний. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь команди українця.
  • В рамках АПЛ Крістал Пелас здолав Борнмут в п’яти матчах поспіль до сьогоднішньої зістрічі.
  • Безпрограшна серія Борнмута у рамках чемпіонату Англії становить чотири матчі.
  • Ілля Забарний вийшов на поле зі стартових хвилин поєдинку та відіграв увесь матч.

У перші половині гри Крістал Пелас більше контролював м’яч (53% проти 47%), але саме команда Забарного пішла на перерву ведучи в рахунку. Результативний удар на свій рахунок записав Сенесі.

Друга половина поєдинку пройшла за ігрової переваги господарів поля, але забив знову Борнмут. Цього разу результативним ударом відзначився Мур.

Статистичний портал Sofascore оцінив гру нашого співвітчизника у 6.8, що є одним з найнижчих балів у складі переможців.

АПЛ, 15-й тур

Крістал Пелас – Борнмут – 0:2

Голи: Сенесі, 25, Мур, 90+1

• Борнмут після сьогоднішньої перемоги піднявся на 15-те місце у турнірній таблиці АПЛ з 16-ма очками в активі.
  • У наступному турі Крістал Пелас зіграє проти Ліверпуля. Поєдинок заплановано на 9 грудня.
  • Борнмут того ж дня поміряється силами з Манчестер Юнайтед.