Дружина Зінченка переробила відому пісню на честь героя Арсенала: що написала Влада Седан

599
Олександр Зінченко з родиною. Фото: Google
Дружина захисника лондонського Арсеналу Олександра Зінченка Влада Седан креативно відреагувала на вольову перемогу «канонірів» у матчі з Лутоном (4:3) та гол Деклана Райса на 97-й хвилині.

У вівторок, 5 грудня, в рамках 15-го туру АПЛ Арсенал здолав Лутон з рахунком 4:3. Перемогу команді Зінченка вдалося вирвати перед самим фінальним свистком – вирішальний гол забив Деклан Райс на 90+7 хвилині поєдинку.

Влада Седан креативно відреагувала на гол англійського півзахисника лондонців, опублікувавши у своєму інстаграмі відомий хіт Vanilla Ice – «Ice Ice Baby», але під новим кутом  – «Rice Rice Baby».

• Зінченко у нинішньому сезоні провів за Арсенал 20 матчів у всіх турнірах, забив один гол та записав на свій рахунок результативну передачу.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.
  • Райс приєднався до Арсеналу влітку цього року. «Каноніри» заплатили Вест Хему 116.60 мільйонів євро.
  • Після вчорашньої гри Арсенал закріпився на першому місці в турнірній таблиці АПЛ, маючи 36 пунктів.
  • В наступному турі команда Мікеля Артети на виїзді зіграє проти Астон Вілли. Поєдинок заплановано на 9 грудня.