Названі імена топ-3 найкращих арбітрів УПЛ: чи є у списку Монзуль і Балакін, який відсудив матч ЛЧ

Віктор Глухенький Віктор Глухенький
627
0 голосів
Названі імена топ-3 найкращих арбітрів УПЛ: чи є у списку Монзуль і Балакін, який відсудив матч ЛЧ
Микола Балакін. Фото: Google
Футбольний журналіст Сергій Болотніков вирішив скласти власний рейтинг українських футбольних арбітрів. На перше місце блогер поставив Катерину Монзуль.

Сергій Болотніков склав свою трійку найкращих футбольних арбітрів України, давши кожному коротку характеристику, чи-то пояснення, чому кандидат опинився саме на такому місці.

«На третє місце я поставлю Балакіна, він дійсно непоганий арбітр. Зараз всі згадають матч Минай – Шахтар, коли він не побачив гол за лінією, але насправді він і не повинен був його бачити, його повинен був бачити боковий». 

Слідом за Миколою Балакіним, який на минулому тижні судив поєдинок Ліги чемпіонів між Реал Сосьєдадом та Зальцбургом (0:0), опинився Віталій Романов. 

«На друге місце я поставлю Романова. Це дуже хороший, досвідчений арбітр, який рідко помиляється».

На першому щаблі в рейтингу імені Болотнікова опинилась Катерина Монзуль.  

«Найкращим арбітром зараз я вважаю Монзуль. Вона дуже послідовна, чітка і впевнена, навіть, коли помиляється.

Єдине, що мене в ній дратує – коли вона судить матч, то свистить секунд 10 зі всієї дурі. У мене аж вуха закладає», – сказав блогер в ефірі КДК.

  • Микола Балакін став першим українським рефері, який працював на матчі Ліги чемпіонів за останню чверть століття.
  • До Балакіна, українські рефері востаннє працювали на матчі Ліги чемпіонів в далекому 1998 році. На поєдинку між Атлетіком з Більбао та норвезьким Русенборгом у ролі головного арбітра виступив сімферополець Василь Мельничук, який нині працює як спостерігач арбітражу УАФ.