Шахтар впевнено здолав Металіст 1925: донецький клуб закріпився на четвертій сходинці в таблиці УПЛ

559
Шахтар – Металіст 1925. Фото: телеграм-канал харків'ян
У матчі 16 туру чемпіонату України донецький Шахтар у формально домашньому поєдинку приймав харківський Металіст 1925. Матч завершився перемогою господарів поля.

Сьогодні, 3 грудня, відбувся матч 16 туру УПЛ. Донецький Шахтар у домашньому поєдинку здолав харківський Металіст 1925.

Перший тайм був насиченим на атаки, проте команди не зуміли реалізувати свої моменти.

Другий тайм пройшов за домінування Шахтаря, який всередині тайму зумів зламати оборону харків'ян.

Спочатку Олександр Зубков на 59-й хвилині відкрив рахунок, а вже через 20 хвилин Дмитро Криськів з пенальті подвоїв його.

Відео голів можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Чемпіонат України. 16 тур

Шахтар – Металіст 1925 – 2:0

Гол: Зубков, 59, Криськів, 78 (пенальті)

3 грудня. 17:00. Львів. Стадіон «Львів-Арена»

• Харківський клуб зазнав третьої поразки поспіль в УПЛ.
  • Перемога залишила Шахтар на четвертому місці в турнірній таблиці з 28 очками в активі. У Металіста 1925 наразі 15 балів та 11-е місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Шахтар зіграє формально вдома проти Вереса. Гру заплановано на 8 грудня. Початок о 17:00.
  • Металіст 1925 11 грудня поміряється силами з Олександрією у домашній грі. Матч розпочнеться о 17:00.