Дніпро-1 неочікувано поступився Ворсклі: підопічні Максимова втратили шанс повернутися на перше місце в УПЛ

591
Дніпро – Ворскла. Фото: УПЛ
У матчі 16 туру чемпіонату України дніпровський Дніпро-1 приймав вдома полтавську Ворсклу. Поєдинок завершився перемогою гостей з мінімальною різницею у рахунку.

Сьогодні, 2 грудня, відбувся матч 16 туру УПЛ. Дніпровський Дніпро-1 у домашньому поєдинку поступився полтавській Ворсклі.

Перший тайм був насиченим на моменти – вболівальники побачили одразу три голи.

Вже на третій хвилині матчу Богдан Лєднєв після передачі Олександра Піхальонка відкрив рахунок у зустрічі.

Проте полтавці зуміли до перерви забити одразу два голи. Спочатку Артем Челядін зрівняв рахунок, а вже через 11 хвилин Феліпе Родрігес вивів Ворсклу вперед.

Відео голів можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Другий тайм пройшов під контролем Дніпра-1, який намагався вирвати бодай нічию, проте дніпряни не зуміли реалізувати свої моменти та зазнали поразки.

Чемпіонат України. 16 тур

Дніпро – Ворскла – 1:2

Голи: Лєднєв, 3 – Челядін, 31, Феліпе Родрігес, 42

2 грудня. 17:00. Дніпро. Стадіон «Дніпро-Арена»

• Полтавський клуб продовжив свою безпрограшну серію в УПЛ до шести матчів, а дніпряни зазнали першої поразки після чотирьох перемог поспіль.
  • Перемога вивела Ворсклу на сьоме місце в турнірній таблиці з 22 очками в активі. У Дніпра-1 наразі 33 балів та друге місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Ворскла зіграє вдома проти Руху. Гру заплановано на 10 грудня. Початок о 13:00.
  • Дніпро-1 8 грудня поміряється силами з Поліссям у виїзній грі. Матч розпочнеться о 19:00.