Кривбас вдома обіграв Олександрію: підопічні Ротаня двічі пропустили впродовж шести хвилин та втратили перемогу

373
Кривбас – Олександрія. Фото: Кривбас
У матчі 16 туру чемпіонату України криворізький Кривбас приймав вдома Олександрію із однойменного міста. Поєдинок завершився мінімальною перемогою господарів поля.

Сьогодні, 2 грудня, відбувся матч 16 туру УПЛ. Криворізький Кривбас у домашньому поєдинку переграв Олександрію.

Перший тайм був рівним, проте відзначитись вдалось лише Олександрії – Артем Шулянський на 31-й хвилині відкрив рахунок у зустрічі ударом з-за меж штрафного майданчика.

Друга половина пройшла під повною домінацією Кривбасу, проте відзначитись криворіжцями вдалось лише наприкінці зустрічі.

Спочатку Жан-Морель Пое зрівняв рахунок на 78-й хвилині, а вже через шість хвилин Джихад Бізімана вивів криворізький клуб вперед.

Чемпіонат України. 16 тур

Кривбас – Олександрія – 2:1

Голи: Пое, 78, Бізімана, 83 – Шулянський, 31

2 грудня. 15:00. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник»

• Криворізький клуб здобув УПЛ другу поспіль перемогу.
  • Перемога вивела Кривбас на перше місце в турнірній таблиці з 33 очками в активі. У Олександрії наразі 13 балів та 13-е місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Кривбас зіграє вдома проти Зорі. Гру заплановано на 9 грудня. Початок о 15:00.
  • Олександрія 11 грудня поміряється силами з Металістом 1925 у виїзній грі. Матч розпочнеться о 17:00.