Лунін і Трубін пропустили п’ять голів в Лізі чемпіонів: як завершилися матчі команд українців

790
Андрій Лунін робить сейв. Фото: Getty Images
У середу, 29 листопада, захисник Арсеналу Олександр Зінченко, голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін та воротар Реала Андрій Лунін провели матчі за свої команди в рамках п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Захисник Арсеналу Олександр Зінченко, голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін та воротар Реала Андрій Лунін відіграли свої поєдинки у п’ятому турі Ліги чемпіонів.

Арсенал – Ланс – 6:0

Голи: Гаверц К., 13, Жезус Г., 21, Сака Б., 24, Мартінеллі Г., 27, Едегор М., 45+1, Жоржиньо, 86 (пен.)

Захисник лондонців Зінченко провів на полі перший тайм, результативними діями не відзначався.

Арсенал набрав 12 очок, закріпився на першому місці у квартеті, та гарантував собі вихід в 1/8 фіналу ЛЧ. В останньому турі 12 грудня «каноніри» в гостях зіграють із ПСВ.

Зінченко в цьому сезоні провів за червоних 18 матчів, у яких забив один гол.

Бенфіка – Інтер – 3:3

Голи: Маріу Ж., 5, 13, 34 – Арнаутович М., 51, Фраттезі Д., 58, Санчес А., 72 (пен.)

Видалення: Сілва А., 86

Голкіпер «орлів» Трубін провів на полі увесь матч та зробив шість сейвів. На жаль, він не зумів відбити пенальті від Алексіса Санчеса на 72-й хвилині поєдинку за рахунку 3:2.

⚽️ Відео пропущених голів Трубіна дивіться у нашому телеграм-каналі

Бенфіка тепер має в активі один набраний бал, однак залишається на четвертому місці в групі. В шостому турі 12 грудня команда в гостях зіграє проти Зальцбурга за путівку у стикові матчі Ліги Європи.

Трубін в цій кампанії провів у складі португальського гранда 14 ігор, у яких пропустив 14 голів (п'ять зустрічей «на нуль»).

Реал – Наполі – 4:2

Голи: Родріго, 11, Беллінгем Дж., 22, Пас Н., 84, Хоселу, 90+4 – Сімеоне Дж, 9, Ангісса Ф., 47

Воротар мадридців Андрій Лунін відіграв усі 90 хвилин та виконав один сейв.

⚽️ Відео пропущених голів Луніна дивіться у нашому телеграм-каналі

Реал із 15 очками закріпився на першому місці в групі. Мадридці забезпечили собі вихід у плей-оф ще у минулому турі.  В кінцевому турі 12 грудня команда в гостях протистоятиме Уніону.

Лунін в цьому сезоні відіграв за «вершкових» шість матчів та пропустив чотири голи (три поєдинки «на нуль»).