«Кварцяний одразу подзвонив Лужному і почав жалітись»: Шевчук жорстко відповів легенді Волині
![«Кварцяний одразу подзвонив Лужному і почав жалітись»: Шевчук жорстко відповів легенді Волині](https://sport-express.ua/img/news/UPL/Veres/shevchuk-0811.webp)
Віталій Кварцяний жорстко висловився на адресу В’ячеслава Шевчука, сказавши, що ексзірка Шахтаря його зрадив, коли підтримав іншого кандидата на виборах до Волинської асоціації футболу.
Колишній футболіст «гірників» заявив, що він з іншим кандидатом Віктором Мацюком зустрілися з Віталієм Кварцяним, щоб обговорити ситуацію з виборами.
Але культовий тренер здивував їх своєю реакцією, коли йому повідомили, що Мацюк буде балотуватися.
«Кварцяний одразу пустив сльозу, говорить: «Мене ж перестануть тоді на футбол пускати».
Ми його заспокоїли і здивувались такій реакції. Віктор відвіз його додому, а Кварцяний йому каже: «Зніми свою кандидатуру. З твоєї сторони це буде порядно».
Шевчук стверджує, що він ніколи не казав Кварцяному, щоб той зняв свою кандидатуру.
«Мацюк потім приїхав до мене, і я йому сказав: «Ти – доросла людина, роби так, як вважаєш за потрібне, але знай – я буду тебе підтримувати». Я ні разу не говорив Кварцяному, щоб він зняв свою кандидатуру, і ніяку кампанію проти нього не вів! Все було навпаки».
Ексгравець Шахтаря розповів, що легендарний тренер скаржився на нього Олегу Лужному.
«Після нашої розмови Кварцяний одразу подзвонив Лужному і почав жалітись, що Шевчук його не підтримує. Але я вільна людина і в мене є право вибору. Я прямо йому про все сказав, а Кварцяний зараз бере і ллє на мене бруд. На засіданні Волинської асоціації був великий скандал», — сказав Шевчук у коментарі для «Українському футболу».
- Віталій Кварцяний чотири рази був головним тренером луцької Волині: 1988—1990, 1994—1996, 2001—2011 та в період з 2013 по 2017 рік.
- В’ячеслав Шевчук виступав за Шахтар з 2000 по 2001 рік та з 2005 по 2016 рік. Загалом у помаранчево-чорній футболці захисник відіграв 162 поєдинки: два голи.
- Окрім Шахтаря, Шевчук також грав за Поділля, Металурги із Запоріжжя та Донецька, Дніпро та російський Шинник з Ярославля.
- У складі національної збірної України Шевчук провів 56 матчів.