Зінченко проти Ярмолюка: Арсенал на останніх хвилинах вирвав перемогу над Брентфордом та очолив АПЛ

550
Олександр Зінченко та Леонардо Троссард святкують перемогу. Фото: Google
В поєдинку 13-го туру англійської Прем’єр-ліги лондонський Арсенал на виїзді здобув мінімальну перемогу над Брентфордом (1:0) та вирвався в лідери чемпіонських перегонів.

Локальні українські дербі в АПЛ стають все частішимий. От і в матчі між Брентфордом та Арсеналом, обидва наші співвітчизники Єгор Ярмолюк та Олександр Зінченко, вийшли на поле з перших хвилин гри.

І якщо поява Зінченка була прогнозованою, то Ярмолюка – аж ніяк. Гра проти Арсеналу стала першою для 19-річного хавбека «джмелів» зі старту в АПЛ.

В першому таймі команди голами не потішили, хоча одного разу м’яч в сітці воріт Брентфорда і побував.

Затяжну атаку «канонірів», яку вкиданням з-за бокової розпочав саме Олександр Зінченко, ударом головою завершив Леонардо Троссард. Але… Тім Робінсон дослухався до вказівок своїх асистентів на ВАР і взяття воріт, через міліметровий офсайд в бельгійця, скасував.

Відзначився Зінченко і в таймі другому, але не голом чи результативною передачею, а тим, що врятував Арсенал від пропущеного голу, коли на 77-й хвилині виніс м'яч фактично з лінії воріт, після удару Ніла Мопе.

На той момент Ярмолюк вже спостерігав за грою з лави для запасних, адже поступився місцем на полі Шендону Баптісту.

Матч плавно котився до нульової нічиєї, але проти був німець Кай Гаверц, який замкнув навіс-простріл від Букайо Сака на 88-й хвилині, поціливши між ніг Марку Флеккену та подарував перемогу Арсеналу. Лондон сьогодні червоний.

▶️ Відео голу Кайя Гаверца дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Англія. Прем’єр-ліга

13-й тур

Брентфорд – Арсенал 0:1 (0:0)

Гол: Гаверц, 88.

• Після візиту на Ком'юніті стейдіум в активі Арсенала є 30 очок. «Каноніри» скористались осічкою Манчестер Сіті (1:1 з Ліверпулем) та скочили на перший щабель в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.
  • Брентфорд з 16-ма очками йде 11-м.
  • В наступному турі команда Мікеля Артети вдома прийматиме Вулвергемптон. Поєдинок заплановано на 2 грудня. Початок гри у Лондоні о 17:00.
  • Брентфорд у 14-му турі вдома прийматиме Лутон. Поєдинок заплановано на 2 грудня. Початок гри о 17:00.
  • В поточному сезоні Олександр Зінченко провів за Арсенал 17 поєдинків в усіх офіційних турнірах: один гол.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.
  • Єгор Ярмолюк в сезоні 2023/2024 зіграв за Брентфорд у шести матчах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює потенційний трансфер 19-річного українця в один мільйон євро.