Дубль Роналду і феєрія з сімома голами: результати матчів команд екстренерів Шахтаря у Саудівській Аравії

459
Луїш Каштру та Кріштіану Роналду. Фото: Getty Images
У четвер, 24 листопада, двоє колишніх головних тренерів Шахтаря Луїш Каштру та Ігор Йовічевіч провели свої матчі на чолі Аль-Насра та Аль-Раеда відповідно в рамках 14-го туру чемпіонату Саудівської Аравії.

Аль-Наср, який очолює ексголовний тренер Шахтаря Луїш Каштру вдома розгромив Аль-Ахдуд (3:0) у 14-му турі першості Саудівської Аравії.

У першому таймі голом відзначився Самі Аль-Наджеї з передачі Султана Аль-Ганама, а у другій половині зустрічі дублем вистрілив Кріштіану Роналду.

Аль-Наср – Аль-Ахдуд (3:0)

Голи: Аль-Наджеї, 13, Роналду, 77, 80

24 листопада. 20:00. Ер-Ріяд. Стадіон «Аль-Аввал Парк»

Для іншого колишнього тренера «гірників» Ігора Йовічевіча 14-й тур склався менш вдало, а точніше став справжньою катастрофою. Його Аль-Раед в гостях програв Аль-Таі (3:4).

По ходу першого тайму команда Йовічевіча вела із рахунком 2:0 після голів Жулілу Тавареша з пенальті та Яхя Сунбула.

Наприкінці першої половини зустрічі ситуація для гостей значно погіршилася, адже вони спочатку пропустили із пенальті від Бернарда Менса, а потім ще й залишилися у меншості через другий «гірчичник» Мансура-Аль Беше.

Однак навіть у такій ситуації Аль-Раед зумів забити третій м’яч силами Каріма Ель-Беркауї у середині другого тайму та створити для себе комфортну перевагу у два голи.

Неймовірно, але якимсь дивом господарі змогли знайти у собі сили для камбеку, забивши тричі у компенсований час.

Спочатку автоголом відзначився Абдуллах Аль-Фахад, а потім у воротах команди Йовічевіча ще раз з пенальті розписався Менса та Верджил Місіджан (асист Менса).

Аль-Таі – Аль-Раед (4:3)

Голи: Менса, 45 (пен.) 90+9 (пен.), Аль-Фахад (аг.), 90+2 Місіджан, 90+10 – Тавареш, 12 (пен.), Сунбул, 27, Ель-Беркауї, 72

24 листопада. 20:00. Хаїль. Стадіон «Спортивне місто Короля Абдулла»